Akyazı Matbaa, 1997 yılından beri Ostimde hizmet veren, matbaacılığı gerçek anlamda meslek edinmiş kişilerin oluşturduğu ve hizmet verdiği bir firmadır. Bizim gözümüzde yapılan işlerde en küçük detay bile gözardı edilemeyecek öneme sahiptir.

Akyazı Matbaa olarak kağıt üzerine baskıda kesinlikle kendi kalitemize güveniyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi hazırlarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi yakından takip ediyoruz. Müşterilerimize de bu hizmet kalitesini yansıttığımıza inanıyoruz.

Akyazı Matbaa olarak ürettiğimiz her ürünü ve hizmeti kalitesinden ödün vermeden sunmaya devam ediyor ve yaptığımız işlerin her zaman arkasında durmaktan gurur duyuyoruz. https://ostimetiket.com

Akyazı Matbaa olarak tüm matbaa işlerinizi kendi bünyemizde bulunan baskı öncesi dijital baskı, bilgisayar tasarımı ve uzman kadromuzla dün olduğu gibi bugün de aynı titizlik, sabır ve özveriyle kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.